o nás


Firma Jupiter CZ vznikla v roce 2008 za podpory německé společnosti JUPITER-system, kde jsme se stali výhradním distributorem pro Českou republiku a která je naším hlavním dodavatelem materiálu v oblasti podlahového vytápění.

Čerpáme z letitých zkušeností ve vývoji materiálů a v dnešni době jsme schopni zhotovit podlahové vytápění pro jakýkoli objekt již postavený, nebo vznikající. Samozřejmostí je 100% kvalita, kterou jsme si jisti a můžeme ji zaručit 10 letou zárukou na materiál.

Jsme jedni zmála, kteří vám zhotoví vaši vysněnou vytápěnou podlahu kdekoli ve vašem domě, bytě, kanceláři, hale, nebo garáži a to bez ohledu na to jestli jde o novostavbu, rekonstrukci nebo výstavbu. Je jen na Vás jakou si poté zvolíte finální podlahovou krytinu. Na JUPITER systém je možná přímá pokládka všech běžně dostupných materiálů s cílovým navýšením o minimum.

Samořejmostí je možnost zajištění kompletní realizace vašich požadavků - koupelny, ložnice, obývací pokoje, kuchyně, kanceláře a jiné, včetně pokládky krytiny, zhotovení sádrokartonového podhledu a v neposlední řadě zajištění nákupu, instalace a připojení topného zařízení ( plynový nebo elektrický kotel ), který je nedílnou součástí podlahového vytápění.

Náplní naší práce je kromě systému podlahového vytápění taktéž veškerá ostatní činnost v oblasti topenářství a instalatérství. Realizujeme kompletní dodávky a instalace rozvodů topení, vody, odpadů, přeložky plynových přípojek atd. Nic pro nás není překážkou a vždy se snažíme splnit přání našich zákazníků.


A to vše jsme schopni realizovat též prostřednictvím stavebního úvěru od Českomoravské Stavební Spořitelny, a.s., kdy vám rádi poradíme se žádostí.


Našim zákazníkům jsme připraveni splnit jakékoli přání a zajistit maximální spokojenost v záručním i pozáručním servise.

Na spolupráci se těší celý realizační tým.Českomoravská Stavební Spořitelna, a.s.Jupiter system CZ na Facebooku | Kontakt | © 2008 - 2024 | | SEO webu sledují SEO nástroje.cz