Jak pracujeme 1. Počáteční poptávka

  Abychom vám pomohli v prvotním řešení topného systému, potřebujeme nákres. Ten může být v počítačové podobě nebo načrtnut na zadní straně ubrousku. Poté, co ho obdržíme, vás budeme kontaktovat k podrobnějšímu projednání projektu a diskuzi o podlahové konstrukci, zvolené zdroje tepla a podlahové krytiny.

 2. Nabídka

  Jakmile plně pochopíme Váš projekt, zhotovíme podrobnou cenovou nabídku, patro po patru, místnost po místnosti. Poté Vám zašleme návrh řešení, který nastiňuje systém a ovládání celého systému včetně ceny, který je navržen speciálně pro Váš projekt. Naším cílem je poskytovat nabídky do 48 hodin.

 3. Následná kontrola

  Obvykle zákazníci reagují na ceny a diskutuje se o jejich návrhu. To může zahrnovat změnu podlahové konstrukce, nebo nás informují o různých povrchových úpravách podlahy. Jakmile budou tyto schváleny je poskytnuta finální podoba nabídky od nás.

 4. Pořadí

  Jakmile se rozhodnete s námi pokračovat v realizaci, pokusíme se společně vytvořit nákres obsahující různorodé pozice a počet obvodů. Také doporučíme další kroky, které jsou nezbytné pro zajištění snadné instalace, např. instalatér, elektrikář, obkladač.

 5. Dodávka a uložení materiálu, instalace

  hned po domluvě využít náš tým k instalaci v domě, zajistíme možný termín dodávky a instalace systému. Jakmile budou termín známi, budeme Vás informovat s podrobnostmi ohledně dodávky a uskladnění materiálu, délce trvání realizace a možném datu započetí prací. Pokud nebude možno systém po instalaci ihned zprovoznit, vrátíme se po potřebných dodělávkách, které nám toto znemožnili a systém uvedeme do provozu.

 6. Průběžné podpůrné činnosti

  Naše nabídky a systémy zahrnují 1 rok zdarma telefonickou podporu po dokončení instalace. Po 1 roce můžete využít náš Call Out program, který navazuje na standardní podporu a zaručuje veškerou správu systému tak, abyste s ním v budoucnu neměli žádné nepříjemnosti. (seřízení, odvzdušnění, revize, kalibrace, atd.)

 

Jupiter system CZ na Facebooku | Kontakt | © 2008 - 2023 | | SEO webu sledují SEO nástroje.cz